Akcie a zľavy

Facebook súťaž "JESEŇ S MaKiLe"

Pošlite nám e-mailom na do 14.9. fotografiu svojho dieťaťa alebo rodiny spolu s herečkami z Divadla MaKiLe, Divadla KaSia alebo Sestričiek Notičiek z PesničkoLa-Landie, alebo z predstavenia odohraného v Rozprávkovom svete MaKiLe alebo fotografiu spred budovy Rozprávkového sveta MaKiLe.
Potom od 15.9. do 30.9. hlasujte za svoju fotografiu na Facebooku a získajte pre svoje 1 dieťa vstup ZADARMO na všetky divadlá a divadielka počas celej divadelnej sezóny 2017/2018.

Pravidlá súťaže "JESEŇ v MaKiLe"

NARODENINOVÁ AKCIA

V deň narodenín vstup na Rozprávkové divadlo, Rozprávkové divadielko i koncertík Sestričiek Notičiek je pre oslávenca ZDARMA (dátum narodenín treba preukázať dokladom, voľný vstup neplatí pre sprievodné osoby) 1)

ROZPRÁVKOVÁ KARTIČKA

Pri návšteve rozprávkového divadla alebo rozprávkového divadielka (okrem premiér, MDD, Mikuláša, Silvestra) zbierate na našu Rozprávkovú kartičku pečiatky. Jedna vstupenka = jedna pečiatka. Za 10 pečiatok dostanete 50% zľavu na vstupné na ďalšie divadlo. Vyplnené rozprávkové kartičky zbierame a dvakrát do roka (na Silvestra a na koniec šk.roka) losujeme o ceny: CD z našej ponuky, 50% zľava na divadlo na oslavu alebo do školy/škôlky, ZADARMO divadlo na oslavu alebo do školy/škôlky

Poznámky:
1) Akcia sa nevzťahuje na Rozprávkovú tančiareň, Adventné popoludnia (vrátane mikulášskeho), silvestrovské popoludnia, MDD