Akcie a zľavy

Facebook súťaž "JESEŇ S MaKiLe"

Pošlite nám e-mailom na do 14.9. fotografiu svojho dieťaťa alebo rodiny spolu s herečkami z Divadla MaKiLe, Divadla KaSia alebo Sestričiek Notičiek z PesničkoLa-Landie, alebo z predstavenia odohraného v Rozprávkovom svete MaKiLe alebo fotografiu spred budovy Rozprávkového sveta MaKiLe.
Potom od 15.9. do 30.9. hlasujte za svoju fotografiu na Facebooku a získajte pre svoje 1 dieťa vstup ZADARMO na všetky divadlá a divadielka počas celej divadelnej sezóny 2017/2018.

Pravidlá súťaže "JESEŇ v MaKiLe"

NARODENINOVÁ AKCIA

V deň narodenín vstup na Tvorivé popoludnia, Nevídanú divadelnú rozprávku, Večer spoločenských hier, Rozprávkové divadlo, Rozprávkové divadielko i koncertík Sestričiek Notičiek je pre oslávenca ZDARMA (dátum narodenín treba preukázať dokladom, voľný vstup neplatí pre sprievodné osoby) 1)

ZĽAVA NA DIVADLO

Odkladajte si vstupenky z Rozprávkových divadiel a Rozprávkových divadielok.
Za 10ks získate pri vybranom divadle 50% zľavu na vstupenky pre celú rodinu.

ROZPRÁVKOVÁ KARTA

Za vstup na Tvorivé popoludnia zbierajte do Rozprávkovej karty pečiatky. Za 10 rôznych pečiatok získate 50% zľavu na vstupenky na divadlo. Za plnú kartičku pečiatok získate VIP kartu, s ktorou získate na 365 dní vstup na Tvorivé popoludnia LEN za 1€ (platí i pre jednu sprievodnú osobu). Kartičku dostanete pri PRVOM vstupe na Tvorivé popoludnie.

Poznámky:
1) Akcia sa nevzťahuje na Rozprávkovú tančiareň, Adventné popoludnia (vrátane mikulášskeho), silvestrovské popoludnia, MDD